חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתוכירורגיה ופגמים מולדים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר ששי צדוק 

מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. משמש כמנהל היחידה האורתודונטית במחלקה לכירורגית פה ולסתות בבית החולים ע"ש איכילוב.

 

ד"ר רות גלייס 

מומחית ליישור שיניים ולסתות.
סיימה למודי רפואת שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, הדסה עיו כרם, האוניברסיטה העברית ירושלים.
סיימה התמחות באורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר, אוניברסיטת תל אביב.
חברה במחלקה לאורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים, אוניברסיטת תל אביב.מרכזת המתרפאים האורתו כירורגים במחלקה לאורתודונטיה, אוניברסיטת תל אביב. מרצה בחוג להפרעות בתקשורת, הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל-אביב.מרכזת המרפאה האורתו כירורגית במחלקה לכירורגיה פה ולסתות במרכז הרפואי ע"ש רבין, בית החולים ביילינסון. חברה בצוות הרב תחומי המטפל בסינדרומים קרניופציאליים ושסעים מולדים בבית החולים לילדים ע"ש שניידר, מרכז רפואי רבין.

 

 

פרופ' דרור אייזנבוד 

מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. משמש כמנהל המחלקה לאורתודונטיה בבית הספר להתמחויות ברפואת שיניים במרכז רפואי רמב"ם בחיפה.

פורום זה ידון בבעיות אורתודונטיות המחייבות התערבות ניתוחית וכן טיפולים אורתודונטים בפגמים מולדים בלסתות ובפנים. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר 

הוסף נושא חדש
הזזת לסת עם יישור שיניים אוראל....   | 18:11 31/08/2014
קידום לסת תחתונה ששי ד"ר צדוק   | 08:57 1/09/2014
קידום לסת תחתונה נעם כהן   | 16:48 3/06/2019
שלום, אני בן 16.
הלכתי לאורטודנט במטרה לבדוק עם אני זקוק לטיפול כלשהו, אחרי כמה דקות בהן הוא ערך מספר בדיקות ומדידות הוא אמר לי שהלסת התחתונה שלי היא אחורה מידי ובשביל הטיפול צריך לחכות לגיל 18 ורק אז ליישר את השיניים במשך שנתיים באמצעות גשר, אחר כך לעשות ניתוח("קשה ומורכב בהרדמה מלאה") ואחרי כל זה להיות עוד שנה עם גשר.
כאשר חיפשתי בעצמי פתרונות לאותה בעיה גיליתי שזאת לא האופציה היחידה ויש עוד פתרונות כמו פלטה לקידום לסת תחתונה ומכשירים שונים...
השאלה שלי היא האם באמת יש עוד אופציות חוץ מאותו התהליך עליו פירטטי? אם כן, אשמח לדעת איזה? אם לא אז האם אתם ממליצים לעבור תהליך כזה?(הרופא אמר שזה לא משהו שמשפיע מבחינה בריאותית אל רק עניין אסטתי אשר ישפר לי בעיקר את הפרופיל)
אשמח מאוד לתגובה🙏, תודה מראש.🙏🙏🙏
קדום לסת תחתונה דר׳ רות גלייס   | 20:50 3/06/2019
מכשור פונציונלי דר׳ גלייס   | 07:02 13/03/2019
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד