חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה לילדים ולמתבגרים-הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו:

 

 

 

ד"ר תמר פינקלשטיין

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חברת סגל המחלקה לאורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב.

סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה באורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלאגר, באוניברסיטת תל אביב.

 

 

 

 

 

ד"ר שמואל עיני 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

מנהל ההתמחות במחלקה לאורתודונטיה בבית הספר להתמחויות ברפואת שיניים בבי"ח רמב"ם בחיפה.   

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים. היו"ר היוצא של האגודה האורתודונטית.

 

 

  

 

 

ד"ר עודד יצחקי

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חבר סגל המחלקה לאורתודונטיה בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

 

 

פורום זה ידון בטיפולים מוקדמים, טיפולים קונבנציונלים, בעיות גדילה והתפתחות, טיפולים מניעתיים ועוד. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר

הוסף נושא חדש
החלפת רופא גילת   | 11:34 7/10/2010
החלפת רופא מטפל לאחר תחילת הטיפול פרופ'' ירוחם זילברמן, מנהל הפורום   | 17:23 9/10/2010
לגילת שלום רב ותודה בעד פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית,
בעבר בהחלט היה קשה להחליף את הרופא המטפל, כי "המתרפא היה שייך לרופא". היום המצב הוא שונה לחלוטין. זכות הבחירה היא בידיך. אמנם לא הייתי מסיק מסקנות לגבי תוצאות הטיפול לאחר חודשיים של טיפול, כי יתכן וכבר מתחילים להופיע שינויים שאת לא רואה אותם. שוחחתי על כך עם הרופא. באתר האגודה קיימות שתי קבוצות של רופאים: כאלו שהם מומחים וקיבלו תעודת מומחה מטעם משרד הבריאות וכאלו שסיימו תקופות התמחות אולם מסיבה זו או אחרת לא עמדו בבחינות ולכן לא קיבלו את התואר מומחה. במידה והרופא בכלל לא נכלל ברשימת חברי האגודה, בהחלט יש מקום לברר מהי הכשרתו. בכל אופן אם תחליטי להחליף את הרופא, את צריכה למצוא רופא אחר שיסכים להמשיך בטיפול. בודאי תצטרכי לשלם לרופא הראשון סכום שהוא יקבע עבור העבודה שכבר ביצע, ויתכן ותצטרכי לשלם את מלוא התשלום לרופא השני, מאחר ולגבי זהו מקרה חדש, יתכן והוא משתמש בסמכים מעט שונים וירצה להוריד את אלו שכבר הודבקו ולהדביק אחרים. לכן כדאי שתמצאי תחילה רופא אחר ושוחחתי איתו על הנושא. כמובן תצטרכי לבקש מהרופא הראשון את כל אמצעי העזר כדי שלא יהיה צורך לחזור עליהם.
בברכה ובהצלחה,
פרופ'' ירוחם זילברמן
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד