חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה לילדים ולמתבגרים-הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו:

 

 

 

ד"ר תמר פינקלשטיין

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חברת סגל המחלקה לאורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב.

סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה באורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלאגר, באוניברסיטת תל אביב.

 

 

 

 

 

ד"ר שמואל עיני 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

מנהל ההתמחות במחלקה לאורתודונטיה בבית הספר להתמחויות ברפואת שיניים בבי"ח רמב"ם בחיפה.   

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים. היו"ר היוצא של האגודה האורתודונטית.

 

 

  

 

 

ד"ר עודד יצחקי

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חבר סגל המחלקה לאורתודונטיה בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

 

 

פורום זה ידון בטיפולים מוקדמים, טיפולים קונבנציונלים, בעיות גדילה והתפתחות, טיפולים מניעתיים ועוד. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר

הוסף נושא חדש
קיבוע-פלטה. ליאת   | 10:24 20/04/2012
מדוע יש לשמור על התוצאה שהושגה פרופ ירוחם זילברמן, מנהל הפורום   | 17:34 20/04/2012
ליאת שלום רב ותודה בעד פנייתך לפורום האגודה האורתודונטית,
זה בהחלט מבאס שכאשר את חושבת שסיימת את הטיפול, מתברר לך שהטיפול עדיין לא הסתיים. למעשה שמירת התוצאה שהושגה בסיום הטיפול האורתודונטי חשיבותה לא פחותה מהטיפול עצמו כי הגדילה עדיין ממשיכה ולשיניים יש נטייה לחזור למקומם הקודם. מסיבה זו, ואני מניח שמי שטיפל בך הסביר זאת עוד בטרם שהתחלת בטיפול, עם סיום הטיפול חייבים לשים איזה שהוא מכשיר ששומר לתקופה די ממושכת על התוצאה שהושגה. את בעצמך כותבת שהקיבוע הקבוע העליון הפריע לך, כי כנראה יש לך מנשך עמוק. מסיבה זו לקחו לך מטבע לשומר מצב טרמופלסטי (את יכולה לראות כיצד נראה המכשיר אם תחפשי את הקשתיות השקופות
(aligners) באתר של אינויזאליין (Invisalign) - המכשיר שתקבלי מאד דומה. את שואלת האם אי-אפשר להסתפק בהרכבת המכשיר בלילה בלבד - זה תלוי בתוצאה הסופית שהושגה. במידה והתוצאה היא טובה מאד, יכול להיות שהרופא יסכים שתרכיבי את המכשיר רק בלילה. במידה והתוצאה קצת פחות טובה, יתכן ותדרשי להרכיב את המכשיר, לפחות בלילה, לתקופה מאד ממושכת. בין כה וכה, אין לך ברירה אלא לשוחח על כך עם הרופא שטיפל בך. ומשפט אחרון - זכרי שבסך הכל התוצאה הסופית תלויה גם בשיתוף פעולה מצידך בהרכבת המכשיר לשמירת התוצאה. חבל שתוצאת הטיפול לא תישמר רק בגלל אי-רצונך, המובן לי, לא להרכיב את המכשיר לשמירת התוצאה.
בברכה ובהצלחה
פרופ'' ירוחם זילברמן
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד