חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה לילדים ולמתבגרים-הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו:

 

 

 

ד"ר תמר פינקלשטיין

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חברת סגל המחלקה לאורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב.

סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה באורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלאגר, באוניברסיטת תל אביב.

 

 

 

 

 

ד"ר שמואל עיני 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

מנהל ההתמחות במחלקה לאורתודונטיה בבית הספר להתמחויות ברפואת שיניים בבי"ח רמב"ם בחיפה.   

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים. היו"ר היוצא של האגודה האורתודונטית.

 

 

  

 

 

ד"ר עודד יצחקי

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חבר סגל המחלקה לאורתודונטיה בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

 

 

פורום זה ידון בטיפולים מוקדמים, טיפולים קונבנציונלים, בעיות גדילה והתפתחות, טיפולים מניעתיים ועוד. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר

הוסף נושא חדש
עקירת ניבים תחתוניים ועליונים.... kuki   | 09:07 26/07/2012
עקירת שיני חלב במקרה של צפיפות פרופ ירוחם זילברמן, מנהל הפורום   | 17:21 27/07/2012
לקוקי שלום רב ותודה בעד פנייתך לפורום האגודה האורתודונטית,
השיטה שהאורתודונט המליץ בפניך נקראת "שיטת העקירות הסידוריות", זוהי שיטה מקובלת לטיפול במקרי צפיפות בגיל צעיר. ע"י עקירה סדירה של שיניים נשירות (שיני חלב) מפנים מקום לסידור יותר טוב של החותכות שכבר בקעו, בהמשך ממשיכים עם עקירה נוספת של שיניים נשירות וכך מאפשרים בקיעה עצמית של השיניים הקבועות. ברוב המקרים שיטה זו מחייבת בסופו של דבר גם לעקור 4 שיניים קבועות, לרוב המלתעות הראשונות בשתי הקשתות. היתרון של השיטה שמאפשרים לשיניים הקבועות לבקוע ולהסתדר מעצמן. בסיום העקירות יש לרוב להכנס עם מכשירים לטיפול שהינו הרבה יותר קצר ומטרתו לרוב לסגור את שאריות המירווחים וליישר את השיניים שנותרו עדיין מעט מסובבות או בעמדה לא תקינה. היתרון כמובן שהזזת השיניים היא מינימלית ועל כן הסיכון לגרום לנזק לשיניים הקבועות הוא מזערי.
אם את לא סומכת על הסבריו של האורתודונט הראשון בהחלט רצוי שתשמעי עוד דעה. בטיפול האורתודונטי העלות של הייעוץ הנוסף הינה זניחה ביחס לעלות הכוללת של הטיפול. כמובן הייעוץ הנוסף יתן לך את הבטחון שאמנם תוכנית הטיפול שנבחרה היא הנכונה.
בהצלחה בטיפול,
פרופ'' ירוחם זילברמן
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד