חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה לילדים ולמתבגרים-הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו:

 

 

 

ד"ר תמר פינקלשטיין

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חברת סגל המחלקה לאורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב.

סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה באורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלאגר, באוניברסיטת תל אביב.

 

 

 

 

 

ד"ר שמואל עיני 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

מנהל ההתמחות במחלקה לאורתודונטיה בבית הספר להתמחויות ברפואת שיניים בבי"ח רמב"ם בחיפה.   

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים. היו"ר היוצא של האגודה האורתודונטית.

 

 

  

 

 

ד"ר עודד יצחקי

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות.

חבר סגל המחלקה לאורתודונטיה בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

סיים את לימודי רפואת השיניים וכן את התמחותו בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים.

 

 

פורום זה ידון בטיפולים מוקדמים, טיפולים קונבנציונלים, בעיות גדילה והתפתחות, טיפולים מניעתיים ועוד. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר

הוסף נושא חדש
משך זמן ישור שיניים ענבר   | 09:44 23/09/2012
משך טיפול אורתודונטי פרופ ירוחם זילברמן, מנהל הפורום   | 21:58 23/09/2012
לענבר שלום רב ותודה בעד פנייתך לפורום האגודה האורתודונטית,
משך הטיפול האורתודונטי תלוי בהרבה מאד גורמים, ביניהם חומרת ליקוי הסגר, שיתוף הפעולה של המתרפא בהרכבת המכשירים, התגובה האינדיבידואלית של השיניים לתזוזה עם הפעלת הכוח וכו''. נכון שטיפול ממוצע נמשך כשנה וחצי עד שנתיים, שזה אומר שיש טיפולים שנמשכים הרבה יותר זמן ויש טיפולים המסתיימים הרבה יותר מהר. מכאן שאי-אפשר לבצע השוואה בין משך הטיפול של בנך לזה של ביתך.
למעשה עם הורדת המכשירים הטיפול עדיין לא מסתיים, כי רוב האורתודונטים נוהגים לעקוב אחרי המתרפאים עוד תקופה, לראות שהמכשירים לשמירת התוצאה עושים את עבודתם, כלומר התוצאה נשמרת. אין כלל ברור כמה זמן המעקב צריך להימשך וכל רופא קובע זאת בעצמו.
לגבי התשלום ששילמת, אין לי מה להעיר, גם זהו נושא שנסגר בין הרופא לבין המטופל או הוריו.
יחד עם זאת אם את לא לחלוטין בטוחה שהתוצאה שהרופא הגיע בטיפולו בביתך היא הטובה ביותר האפשרית, את יכולה לקחת אותה לבדיקה אצל אורתודונט אחר שבודאי יגיד לך האם התוצאה היא אמנם טובה או שיש מקום לטיפול נוסף. במקרה שתרצי לעשות זאת רצוי לקבל מהרופא המטפל לפחות את אמצעי העזר הראשוניים כדי שהרופא השני יוכל להתרשם מהליקוי הראשוני של ביתך.
אני מקווה שבאמת התוצאה של הטיפול בביתך הינה טובה, שהתוצאה תחזיק לאורך שנים והיא תהיה שמחה ומרוצה מהמתנה לכל החיים - שיניים יפות.
בברכה,
פרופ'' ירוחם זילברמן
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד