חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיטת דיימון שרה   | 11:14 3/06/2010
שיטת דיימון ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 12:33 19/06/2010
שרה שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
סמכי "דיימון" שייכים למשפחה שלמה של סמכים ללא גומיות וכמו כל מכשיר יש להם יתרונות ויש להם חסרונות, תלוי כיצד משתמשים ותלוי לאיזה בעייה אורתודונטית. השימוש בסמכים אלה לטפול הרחבה ללא עקירות באופן גורף הוא שגוי ועלול לגרום לנזק כמו שאת מתארת או חוששת, ולכן כדאי לפנות לאורתודונט להתייעצות לגבי תכנית הטפול, והאורתודונט הוא בקובע באיזה סמך עדיף להשתמש לצורך השגת המטרות. כל האורתודונטים המומחים מכירים היטב את שיטת דיימון או משתמשים בסמכים מאותו הסוג ואין מומחיות מיוחדת לשיטת דיימון.
בברכה
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד