חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
קיבוע ג''ני   | 16:48 24/07/2010
קיבוע ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 18:37 24/07/2010
לג''ני שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
על מנת לסגור רווח בין השיניים בצורה אורתודונטית יש צורך ביישור שיניים עם מכשירים אורתודונטים. לאחר שהרווח יהיה סגור צריך לשמור שהרווח לא ייפתח כי יש לו נטייה לחזור למצבו הראשוני, וזאת עושים על ידי קיבוע ופלטה להרכבה בלילה. ללא אמצעים אלו הרווח יחזור וייפתח. אין סכנה לשיניים בשימוש בפלטה כל לילה או קיבוע בתנאי ששומרים על הגיינת פה טובה.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד