חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
פלטה לקיבוע שיר   | 09:00 12/09/2010
שני סוגים של פלטות ד"ר טלי גזית רפפורט, מנהל הפורום   | 22:04 11/10/2010
שלום שיר
תודה שפנית אלינו.
פלטה לקיבוע נועדה לשמור על תוצאת הטיפול. באופן כללי ביותר הפלטה השקופה שורמת על השיניים שלא תסתובבנה והפלטה עם פס המתכת שורמת יותר על רוחב הקשת ( במידה והקשת הורחבה)או על המנשך.
הפלטה השקופה אינה יושבת על החיך.
לגבי שמירה על הרווח שתיהן תעשינה את העבודה.
בברכה
ד"ר טלי גזית רפפורט
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד