חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
קיבוע אחרי יישור שיניים מיכל   | 19:11 3/11/2010
קיבועים ד"ר טלי גזית רפפורט, מנהל הפורום   | 17:17 6/11/2010
קיבוע אחרי טפול אורתודונטי ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 00:18 19/11/2010
למיכל שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
ישנן גישות שונות לגבי סוג הקיבוע הרצוי, לאיזה פרק זמן ולגבי סוג ליקוי הסגר ההתחלתי, לכן אי אפשר לתת לך נוסחה אשר לפיה קובעים לגבי הקיבוע, , מאחר ואין נוסחה כזו. בחלק גדול מן המקרים כאשר רוצים למנוע כל תזוזה נותנים גם קיבוע מודבק וגם פלטה ניידת, ויש הטוענים שצריך להמשיך ולשמור כך על השיניים כל החיים. אחרים מגבילים את השמירה על התוצאה למספר שנים. לסיכום - את צריכה לסמוך על החלטת הרופא המטפל בנושא זה.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד