חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיוף שיניים דנה   | 07:56 14/11/2010
שיוף שיניים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 00:24 19/11/2010
לדנה שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
שיוף שיניים מתבצע לאחר בדיקת כמות האמאיל בעזרת צלום רנטגן, בעזרת מכשירים שונים אשר העובי שלהם ידוע , ולכן ניתן לקבוע כמה אמאיל מורידים מן השן (מורידים רק מן האמאיל ולא מן הדנטין). במקרים שבהם ניתן לבצע טפול זה במקום עקירות ישנם מספר יתרונות שהעיקרי בהם הוא תנועות אורתודונטיות מינימאליות והקטנת הסיכון לשיניים.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד