חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
תזוזת שן עקב נפילה אריאלה   | 09:59 18/11/2010
תזוזת שן עקב נפילה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 00:33 19/11/2010
לאריאלה שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
לפי התיאור שלך השן זזה קדימה אך אין לה עכשיו מספיק מקום בקשת, ולכן אי אפשר לצפות לכך שהשן תחזור למקומה בצורה ספונטנית. ניתן להחזירה למקום בעזרת טפול אורתודונטי אשר היקפו ייקבע בבדיקה קלינית ובבדיקת צילומי הרנטגן.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד