חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
איינביזליין vered   | 16:47 14/01/2011
יישור שיניים עם אינביזאלין ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 01:04 29/01/2011
לורד שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בשראל.
לפי ההתייעצויות שהצגת ברור ששני האורתודונטים איתם התייעצת מציבים מטרות שונות לטפול, האחד מציב מטרה צנועה יחסית של סגירת רווחים ואולי הקטנה לא משמעותית של הפער בין הלסתות והשני מבקש לבצע טפול כוללני בכל הבעיות. השאלה היא מה את רוצה להציב כמטרת הטפול. לאחר שתחליטי אני מציעה לך לפנות שוב להתייעצות עם אורתודונט .
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד