חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים בשלושה חודשים נועה   | 11:05 9/03/2011
יישור שיניים בשלושה חודשים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 07:59 27/03/2011
לנועה שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל
יישור שיניים בשלושה חודשים נראה בלתי אפשרי גם אם נוקטים בכל השיטות החדישות ביותר. אלא אם כן הבעייה מאד קלה, אז אולי כן, אך ללא בדיקה קשה מאד לענות לך. אולם מאחר והשן עברה שינוי צבע ובכל מקרה תצטרכי שיחזור אסתטי כלשהו על השן, נראה לי שעדיף שתפני לייעוץ במרפאת שיניים ולא במרפאה אורתודונטית.
בברכה

הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד