חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
החלפה לאינויזליין לחודש באמצע תהליך של גשר לבן ...אפשרי? נוי   | 03:20 26/01/2012
קוביות שקופות ואינביזליין ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 21:12 31/01/2012
לשואל היקר,
אינביזליין זו שיטה המיועדת ליישור שיניים מתחילתו ועד סופו ומתבססת על מידה מדוייקת בתחילת הטיפול, תכנון הטיפול בצורה ממוחשבת ויצירת קשתיות לשימוש בכל הטיפול. לא ניתן לעבור לאינביזליין לחודש אחד כיוון שזה סותר את כל מהות השיטה שלא לדבר על עלות לא סבירה. למעשה, נראה לי שאתה רוצה לדעת האם ניתן להוריד את המכשור החיצוני למשך כחודש (לארוע?) ובמהלך הזמן הזה להרכיב קשתית שקופה לשמור על המצב הקיים- התשובה היא בהחלט כן. הלוגיסטיקה והעלויות הן לשיקולו הבלעדי של הרופא המטפל.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד