חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
רוצה להחזיר את הפלטה אחרי שנים בלי נויה   | 00:16 6/02/2012
רוצה להחזיר את הפלטה אחרי שנים בלי ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 07:10 9/02/2012
שואלת יקרה,
הפלטה שנמצאת אצלך היא הדרך הטובה ביותר להחזיר את השיניים למצבן הקודם. ממליץ שתחזרי להרכיב אותה בלילה וגם בחלק משעות היממה על מנת לתת לשיניים להתאים את עצמן לפלטה. אני מניח שהדבר יהיה כרוך מעט בכאב אולם הוא אמור לחלוף כעבור מספר ימים. ניתן לחטא את הפלטה ולנקות אותה על ידי השרייה בחומץ טבעי או מים מהולים במלח לימון- חושב שהמים לא יהיו חמים. בהצלחה,
רפי רומנו
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד