חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיניים שזזו ליטל   | 01:02 18/02/2012
שיניים שזזו.... ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 15:39 19/02/2012
לשואלת היקרה,
כפי שתוכלי לקרוא באתר האגודה האורתודונטית וברחבי האינטרנט, יש משמעות גדולה מאד לשימור התוצאה לאחר יישור השיניים. שיניים נוטות לזוז כל חיינו ללא כל קשר לשיני בינה שבוקעות או כלואות או לגורמים אחרים שקצרה היריעה מלפרט כאן.
הפלטה ה"ישנה" שלך יכולה לשמש לשימור המצב הקיים ואולי אף מעט לתקנו. בכל מקרה, הייתי ממליץ שתגשי לבדיקה אצל אורתודונט מומחה על מנת שיוכל לייעץ לך ביתר דיוק מה לעשות.
בברכה
רפי רומנו
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד