חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
איך מתחילים??? קרן   | 16:03 23/02/2012
איך מתחילים??? ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 12:55 26/02/2012
איך מתחיליםבהנחה משמעותית. ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 22:55 26/02/2012
לקרן שלום רב,
הצעד הראשון שלך הוא לפנות לבדיקה אורתודונטית במרפאת האוניברסיטה, ובה תקבלי אבחנה והצעות אפשריות לטיפול. במרפאה זו מקבלים סטודנטים וחברי הסגל טפול אורתודונטי על ידי מתמחים בהדרכת רופאים מומחים, ובהנחה משמעותית. עלות הטפול נקבעת לפי היקפו ולפי המיכשור בו משתמשים וטווח האפשרויות הוא גדול, לכן תוכלי לקבל מושג על עלות הטפול שלך רק לאחר בדיקה.
בהצלחה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד