חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
תקלה במהלך טיפול ענת   | 23:32 28/02/2012
תקלה במהלך טיפול ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 11:49 29/02/2012
לשואלת היקרה
השיניים זזות בשלושת ממדי המרחב ופעמים רבות את רואה ממד אחד לפני השניים האחרים. כלומר יש מצב שהשיניים לא זזות באותו קצב ובאותו כיוון שאת מצפה שיקרה. בנוסף, מאד טבעי שהן רגישות במהלך התזוזה. בלי קשר, אני חושב שהיה כדאי שתעדכני את האורתודונט שלך והוא וודאי יוכל לייעץ לך טוב מאיתנו בהכירו את המקרה לעומק.
בברכה
רפי רומנו
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד