חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
בעיה עם הרופא נתי   | 18:30 4/03/2012
בעיה עם הרופא ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 10:52 5/03/2012
לשואל היקר,
לצערי קשה לנו לייעץ בבעיות מסוג זה. התשלום עבור הטיפול הוא מעין חוזה בינך לבין הרופאו הפסקה של הטיפול לפני הזמן מאפשרת לרופא לחייב אותך עבור העבודה שכבר נעשתה וכמובן עבור כל ההוצאות ולעיתים זה מגיע כמעט לכל סכום הטיפול. ממליץ בחום לבקש שיחה אישית עם הרופא (אולי לבוא עם בן זוג או הורים על מנת שיהיו עדים לפגישה ולנסות להעלות את כל הבעיות שמציקות לך. בנוסף, פתוחה בפנייך הדרך לפנות לועדת האתיקה של ההסתדרות לרפואת שיניים בכיכר צינה, רח דיזנגוף בתל אביב ולהתלונן שם (ללא צורך בעורכי דין או עלויות כלשהן).
בברכה ובהצלחה
רפי רומנו
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד