חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
סיום טיפול דקלה   | 18:39 31/03/2012
סיום טפול ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 18:55 31/03/2012
לדקלה שלום
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
הדרך הפשוטה והטובה ביותר היא לדבר על הנושא עם האורתודונט שלך ולקבל ממנו הסברים על מה שמפריע לך, ייתכן והתוצאה הינה טובה מבחינה מקצועית וייתכן ולא ניתן להגיע לתוצאה טובה יותר. תמיד פתוחה בפנייך האפשרות לפנות להתייעצות אצל אורתודונט נוסף או באחת המחלקות לאורתודונטיה באוניברסיטאות.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד