חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שן קדמית מתכהה בזמן יישור שיניים שרית   | 10:48 10/04/2012
שן קדמית מתכהה בזמן יישור שיניים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 16:17 10/04/2012
שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית לישראל
שן יכולה להתכהות בגלל פגיעה במוך השן, בדרך כלל עקב טראומה שהשן עברה בעבר ובלי קשר ליישור שיניים. הפגיעה יכולה להיות חלקית וחולפת או קבועה. מומלץ לפנות לרופא השיניים לבדוק האם יש צורך בטיפול כלשהו בשן והאם ניתן לשפר את ציבעה.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד