חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אינוויזיליין אוקלירליינר? אלמוני   | 19:44 18/04/2012
אינוויזיליין אוקלירליינר? ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 21:01 18/04/2012
לשואל האלמוני,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
לשאלתך אין תשובה חד משמעית ויש שיגידו שככל הנראה אין תשובה כלל. השאלה המרכזית בכל טיפול היא לא האמצעי אלא תכנית הטיפול ובעיקר המטפל עצמו שבידיו נמצא המכשור. יש רופאים שיוכלו להגיע לאותן תוצאות בשתי השיטות ויש כאלו שימצאו יתרון באחת לעומת השנייה. הניסיום שנצבר אצל כל אחד מהרופאים העובדים בשיטה מסויימת הוא כנראה מה שיקבע האם הם ימליצו עליה או לא. מחיר הטיפול גם הוא נקבע אך ורק על ידי הטיפול ולעיתים תמצא שישנם כאלו שיגבו מחר זהה עבור שתי השיטות ויש כאלו שיתנו עדיפות כלכלית לאחת על פני השנייה. האגודה, בכל מקרה אינה נותנת כל מידע כלכלי על מחירי טיפולים והם בסמכותו ובעצמאותו המלאה של כל רופא ורופא.
בהצלחה
רפי רומנו, מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד