חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ישור שיניים למובגרים אור   | 01:02 29/04/2012
יישור שיניים למבוגרים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 07:11 29/04/2012
לאור שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
ישנן שתי שיטות הנקראת "שיטת MTM ", שמשמעותה היא "תנועות שיניים קטנות", האחת היא סמכים פנימיים (לינגואליםת) והשנייה עם פלטות שקופות. שתי השיטות הינן טובות מאד לתנועות שיניים קטנות. ובלי שום קשר למידת התנועות - תנועות קלות או תנועות מאד גדולות- יש לשיניים נטייה לשנות את מקומן לאורך השנים ואפשר למנוע זאת או על ידי קיבוע או על ידי הרכבת פלטות לשמירה בשעות השינה.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד