חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
גשר אינווזליין לסת עליונה על כתרים מחרסינה שלי   | 07:49 3/05/2012
גשר אינביזאליין על כתרים מחרסינה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 09:18 3/05/2012
שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
אין כל מניעה לבצע יישור שיניים בשיטת אינבוזאליין על כתרים מחרסינה, בתנאי שאין הכתרים מחוברים ביניהם. במידה ותכנית הטפול תחייב שיוף של השיניים (או הכתרים במקרה שלך), כנראה שיהיה צורך בהחלפתם. לגבי שאלתך האם שיטת אינביזאליין נותנת ייתרון במקרה שלך, קשה לענות על כך ללא בדיקה וקביעת תכנית טפול מדויקת.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד