חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
בהמשך לתלונה על רופאה מתחזה לאורטודונטית יובל צבר   | 10:29 8/05/2012
תלונה על רופאה מתחזה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 17:23 8/05/2012
ליובל שלום וברכה,
מי שאמור לאכוף את החוק בנושא זה הוא משרד הבריאות. האגודה האורתודונטית איננה סמכות לאכיפת החוק, כאשר אנו נתקלים בבעייה של התחזות לאורתודונט אנו מגישים תלונה למשרד הבריאות ומקווים שיטפלו בה לטובת הציבור, לעיתים זה קורה והמקרה מגיע לבית משפט. אם תגיש תלונה רשמית אני מניחה שלא יהיה למשרד הבריאות מנוס אלא לטפל בתלונה... אין ספק שהאכיפה הינה בעייתית ומערכת החוק והמשפט פועלות מאד לאט, ולא רק בתחום הזה.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד