חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
התקנת רסן לאדם מבוגר אסי   | 22:19 20/05/2012
התקנת רסן לאדם מבוגר ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 09:53 21/05/2012
שלום לשואל ותודה על פנייתך לאתר האגודה.
חשוב להבין מה מטרת הרסן. הרסן נועד להוסיף עיגון על ידי "השענות" על הצוואר ו/או הראש כדי להוסיף כוח. לעיתים מדובר בעוגן לתזוזת לסתות (ניתן לעשות רק במתרפא שעדיין נמצא בתקופת הגדילה שלו-וזה כנראה לא המצב אצלך) או לתזוזת שיניים (ובמקרה שלך מבוגרים ניתן לבצע עיגון על ידי שתלים אורתודונטים שיתנו את אותו אפקט).
המקרה שאתה מתאר הוא ככל הנראה בעל מרכיב של פער בגודל הלסתות ולא רק השיניים ולכן לעיתים אין מנוס מביצוע טיפול משולב של תזוזת שיניים ותזוזת לסתות על ידי ניתוח.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד