חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ישור שיניים שקוף רות   | 11:30 24/05/2012
יישור שיניים שקוף ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 18:26 25/05/2012
לרות שלום רב, ותודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל
לא נעשו סטטיסטיקות המשוות את הצלחת הטיפול באינביזאליין לקליר אליינרס ולא ניתן לענות על שאלה זו.
מבחינת העלויות, עקרונית לא אמור להיות הבדל במחיר בין שתי השיטות מאחר ושתיהן מבוססות על תהליך ממוחשב ויקר. ההבדל הוא בהתנהלות הטיפול, בשיטת אינביזאליין נלקחות מידות פעם אחת וכל הטיפול מתבסס על מידה זו, ואין כמעט הבדל במחיר אם נעשו עשר או עשרים פלטות, לעומת קליר אליינרס שבשיטה זו נלקחות המידות כל פעם לשלב הבא, ובשיטה זו העלות תהיה יותר נמוכה כאשר הטיפול דורש פחות שלבים ופחות פלטות.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד