חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
בחירת שיטת טיפול. אהוד   | 19:45 27/05/2012
בחירת שיטת טיפול ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 19:56 27/05/2012
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאגודה האורתודונטית.
הטכניקה שבה נעזר האורתודונט לצורך יישור השיניים אינה משמעותית. כל עוד האורתודונט מנוסה בשיטה מסויימת ומאמין ביכולותיה, זה אמור לספק את המטופל. בכל יום מופיעות שיטות חדשות ולכל אחת ישנם יתרונות וחסרונות ואין תפקיד האגודה להביע את דעתה על מוצרים מסחריים. עצתי תמיד היא לדעת מי מטפל בך ולבקש מידע מאיתנו במידה ואתה זקוק לו, ולא להתמקד במסרים מסחריים שאין להם דבר וחצי דבר עם תוצאות הטיפול.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד