חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
רוח בין השיניים תמי   | 08:47 28/05/2012
רווח בין השיניים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 09:50 28/05/2012
לתמי שלום רב ותודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.

רווח בין השיניים ניתן לסגור על ידי הזזה של השיניים בצורה אורתודונטית, או על ידי הגדלת השיניים על ידי שחזור אסתטי, כגון כתר או ציפוי חרסינה, או על ידי שילוב בין שתי השיטות. הדרך המתאימה ביותר לסגירת הרווח אצל כל מקרה לגופו נקבעת לפי גודל וצורת השיניים, וכן מרכיבים שונים של צורת הסגר.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד