חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
איקוגניטו אורטל   | 16:30 28/05/2012
איקוגניטו ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 19:42 28/05/2012
לאורטל היקרה,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
כפי שאמרנו פעמים רבות בפורום הזה, השיטות השונות והמכשירים השונים הם רק כלי להזזת השיניים. לצערי, עוד טרם המציאו מכשיר שבו תזוזת השינייים תהפוך לקלה מהירה ובעיקר בלתי מורגשת. היתרון של השיטה שהזכרת הוא שהיא מסוגלת לדמות את תוצאות הטיפול בצורה ממוחשבת ולהתאים את הריבועים לשינייך וכן להכין חוטים מותאמים למקרים שלך. יש עוד הרבה שיטות דומות לזו שיביאו אותך לאותה תוצאה באותו פרק זמן ובאותה יעילות. אני מניח שהאורתודונט שלך ממליץ על שיטה שאיתה הוא מרגיש טוב ונטח וזה לא פחות חשוב.
הרופאה אותה הזכרת הינה רופאת שיניים ולא מומחית אולם היא למדה במסגרת תכנית מקיפה ומסודרת במוסד מוכר על ידי המועצה המדעית.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד