חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
מספר שיניים אביה   | 22:20 30/05/2012
עקירת שיניים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 06:32 31/05/2012
לאביה שלום רב
ותודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
עקרונית אין בעייה להסתדר עם 21 שיניים, הבעייה איננה במספר השיניים אלא בצורה שבה הן מסודרות ובצורת הסגר. מספר גדול של שיניים צפופות שאינן בסגר תקין, יכול לגרום לנזקים מלבד האסתטיקה הלקויה. אכן לעיתים ניתן להיעזר במיקרושתלים אורתודונטים על מנת למנוע עקירות אך צריך לבחור את המקרה המתאים לכך.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד