חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
במקום לחפש ברשימות מומחים בקשו המלצות גב חסון ש   | 00:28 1/06/2012
בקשו המלצות ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 06:21 1/06/2012
חפשו מומחה!! ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 06:32 1/06/2012
חפשו אורתודונט מומחה ד"ר טלי גזית רפפורט, מנהל הפורום   | 11:16 2/06/2012
לשואל היקר
למרות שחברי לועדה כבר ענו על הערתך, הנני מוצאת לנכון להצטרף אל תשובותיהם.
אנשים שעברו יישור שיניים אינם אנשי מקצוע באורתודונטיה. אנשים אלה יכולים להעיד על סוג החויה שהם עברו , אך אינם יכולים לשפוט האם הטיפול שהם קיבלו הינו נכון מבחינה מקצועית! לכן המלצה היא דבר מאד חשוב אך טיפול אצל אורתודונט מומחה אינו פחות חשוב.
אורתודונטים מומחים בעלי רשיון מומחה מטעם משרד הבריאות עברו תוכנית התמחות מקיפה במוסד מוכר בארץ ועמדו בבחינות מחמירות. לא ניתן להשוות ידע ובקיאות של רופאים מומחים אלה, לידע של רופאי שיניים אשר לא עברו את התהליך הנ"ל.
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד