חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ספיגת שורשים שואלת על האינטרוזיה הקלה   | 23:28 5/06/2012
ספיגת שורשים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 07:51 6/06/2012
לשואלת שלום,
ספיגת שורשים הוא מצב של קיצור השורש, וזה ויכול להיגרם ממספר רב מאד של סיבות, כולל תנועה אורתודונטית. אמנם אורתודונטים נזהרים מהפעלת כוחות חזקים על השיניים, אולם לא ניתן לצפות מתי תיגרם ספיגה משמעותית ומתי לא, לעיתים נגרמת ספיגה כאשר הטיפול קצר ותנועות השיניים לא מסובכות , ולכן מייחסים את הספיגה לכך שיש לאותו אדם נטייה אישית לבעייה זו.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד