חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
קיבוע אלכס   | 16:22 8/06/2012
קיבוע ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 21:01 8/06/2012
לאלכס שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
ישנן גישות שונות לנושא הקיבוע, לפי גישה אחת הקיבוע הוא תמידי ולפי גישה אחרת מספיק להשאיר את הקיבוע עד לסיום הייצוב האורתודונטי - כשנתיים לאחר סיום הטיפול הפעיל. במקרים שהבעייה הראשונית היתה צפיפות חמורה נוטים להשאיר את הקיבוע יותר, אולם כאשר יש נטייה לצבירת אבנית ודלקת חניכיים מעדיפים להסיר את הקיבוע. בכל מקרה מדובר במערכת שיקולים והאורתודונט המטפל מחליט אינדיבידואלית לכל מקרה.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד