חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור בשיטת דיימון אביב   | 21:55 9/06/2012
יישור בשיטת דיימון ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 12:02 10/06/2012
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
כבר נאמר רבות בפורום הזה אודות שיטת דיימון או דומות לה. לא קיימת שיטה שתמנע עקירות. ההחלטה אם לעקור או לא היא של הרופא בלבד והוא יוכל להגיע לאותה תוצאה עם כל מכשיר אותו יבחר. כאשר לא עוקרים שיניים, מרחיבים את הלסת - לעיתים יותר מיכולתה ולכן לעיתים נגרמים גם נזקים או שיש חזרה של השיניים למקומם הקודם. עם זאת, פעמים רבו תאכן כדאי לא לעקור. חברות מסחריות אוהבות לקדם את המוצרים שלהם בדרכים שונות ו"ההבטחה" שהטיפול ייעשה ללא עקירות היא אחת מהדרכים. לרוב הבטחות כאלו ניתנות על ידי רופאים שאינן מומחים.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד