חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
אפשר בלי עקירה? אורי   | 23:36 19/06/2012
אפשר בלי עקירה? ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 14:58 20/06/2012
לשואל היקר
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית ותודה על המילים החמות.
אכן, ניתן במקרים רבים "לשייף" מעט חומר שן על מנת ליצור מקום הדרוש לתזוזת שיניים. אולם, יש לשים לב שתזוזת שיניים לא תמיד פותרת בעיה שקשורה לעמדת הלסתות, ולכן כדאי לבדוק טוב לפני שהולכים לכמול עקירות כל כך גדולה כפי שאתה טוען שהציעו לך.
במקרה כזה, הייתי בהחלט מציע לך לקבל חוות דעת מקצועית ורצינית ממומחה ליישור שיניים שיבדוק אותך הן כיום והם לאור הנתונים של תחילת הטיפול שלך ולפי זה ייתן לך עצה טובה יותר.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד