חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
התלבטות בין שתי חוות דעת. טליה   | 23:04 27/06/2012
התלבטות בין שתי חוות דעת ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 12:41 28/06/2012
לשואלת היקרה,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
שאלתך מאפיינת גולשים רבים שפונים (ולאו דווקא ברפואת שיניים אלא בכל תחומי הרפואה) לכמה חוות דעת ומקבלים הצעות שלעיתים סותרות אחת את השנייה.
חוות דעת מקצועית אמורה להתבסס על נתונים מקצועיים כמו צילומים קלינים, צילומי רנטגן, עמדת הלסתות, האם הסתיימה כבר הגדילה וכמובן מערכת הציפיות של המטופל/ת.
אני מציע לך (במידה ואכן פנית למומחים ושילמת עבור הבדיקה) לחזור לרופאים שנתנו לך את חוות הדעת ולהקשות עליהם עד שתביני את כל היתרונות והחסרונות בכל הצעה. אני וודאי לא יכול להביע את דעתי איזה סוג טיפול מתאים יותר ומה תהיה ההשפעה על הפרופיל ו/או מה ניתן לעשות במקרים שבהם עדיין תשאר בליטה.
זה היתרון של בדיקה קלינית, ושוןם ייעוץ אינטרנט לא יוכל להחליף אותה. בהצלחה,
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד