חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
דימון ללא עקירות-ד"ר זיצ שושנה   | 01:44 5/07/2012
דימון ללא עקירות ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 20:14 5/07/2012
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
שאלתך מנוסחת בצורה שאינה מתאימה לשאלות הנשאלות באתר. איו זה מתפקידנו לשפוט אלו הבטחות קיבלת. טרם הומצאה שיטה שמונעת עקירות כאשר באמת יש צורך בהן. במקרים גבוליים אפשר בהחלט לטפל ללא עקירות אולם כל סמך באורתודונטיה יכול לתת מענה לסוג טיפול זה.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד