חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיניים בולטות סיוון   | 21:52 5/07/2012
שיניים בולטות ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 04:30 6/07/2012
לסיוון שלום רב ותודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
ישנן מספר רב של שיטות לטפל בשיניים בולטות, החל מהזזה אחורנית של השיניים בעזרת "רסן" או שתלים אורתודונטים, שיוף של השיניים או עקירת שיניים והזזה של השיניים הקדמיות לכיוון רווח העקירה. השאלה המרכזית היא האם רצוי במקרה זה או אחר להזיז את השיניים אחורנית ולתקן את ההבלטה, ובאיזו מידה, מה יהיו השלכות הטיפול, האם זה ישפיע לטובה על מראה הפנים והחיוך או לא. זאת שאלה שצריך לענות עליה אחרי בדיקה יסודית ועלייך להחליט על כך עם האורתוונט שלך.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד