חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
up righting חגית   | 23:42 5/08/2012
up righting ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 08:18 6/08/2012
לשןאלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית.
תזוזת שיניים היא דבר מורכב ויש להזיז את כותרת השן וגם את השורש. כפי שתיארת ככל הנראה הכותרת זזה אולם השורש נשאר במקומו כך שהשן נראית מוטית. יישור השורש הינו תהליך קשה יותר מיישור הכותרת ולרוב ארוך יותר. מציע שתבררי טוב מדוע השורש לא התיישר ותנסי לקבל פרטים מדויקים מן האורתודונט מה דרוש על מנת ליישר את השורש. תהליך זה עלול לקחת זמן רב ודורש עיגון טוב על מנת למנוע תזוזה של השיניים התומכות. רופא השיניים שלך הגדיר את המצב "כלא מושלם" כיוון ששן שנמצאת בהטיה עלולה לפתח דלקות חניכיים וכן עומסי הלעיסה אינם מאוזנים.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד