חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים באמצעות אינוויזלין ana   | 10:51 11/08/2012
אינביזאליין ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 15:26 11/08/2012
לאנה שלום,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
אינביזאליין היא שיטה המאפשרת תזוזות שיניים במישורים שונים, ושליטה טובה על עמדת השיניים במהלך הטפול האורתודונטי, תלוי ברופא המטפל ובמידת ניסיונו. טפול אורתודונטי הכולל עקירת שיניים דורש רמת שליטה מאד גבוהה, ובדרך כלל לא מומלץ לבצע טיפול הכולל עקירות בעזרת שיטה זו, חוץ ממקרים ספציפים היכולים להתאים.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד