חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
השיטה השקופה תוצרת הארץ עופרית   | 08:59 13/09/2012
השיטה השקופה תוצרת הארץ ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 18:40 13/09/2012
לשואלת היקרה
תודה על פנייתך לאתר האוגודה האורתודונטית ושנה טובה.
ישנן הרבה שיטות שכוללות קשתיות שקופות. אין כל כך משמעות היכן הן מיוצרות אלא מה הקונספט שעומד מאחוריהן. באחת (אינביזליין) משתמשים בטכנולוגיה של סריקה ממוחשבת והכנת כל הפלטות מראש תוך תכנון קפדני ובשניה מכינים מספר פלטות בודד על פי מודל ולאר מכן יש לקחת מידות פעם נוספת.
אני מציע שתשאלי את הרופא שלך כיוון שהוא מכיר את המקרה שלך יותר לעומק ויוכל להסביר לך ביתר פרוט על היתרונות של כל שיטה בהתיחס למקרה הספציפי שלך.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד