חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
טיפול אורתודנטי לנערות במצוקה שקד   | 13:48 28/09/2012
טפול לנערות במצוקה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 16:28 30/09/2012
לשקד שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל,
חברי האגודה האורודונטית מתנדבים לטפל בבני נוער במצוקה ללא תשלום בצורה המאורגנת על ידי האגודה, כל פעם באיזור אחר בארץ. פניתי ליו"ר האגודה ואני מקווה לקבל ממנו מענה לגבי הפרוייקט העכשווי לתרומה לקהילה ואם ניתן לשלב את שתי הנערות שעליהן שאלת.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
טפול אורתודונטי לנערות במצוקה ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 18:17 6/10/2012
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד