חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
שיטת MTM ולינגואלית miky   | 10:08 21/10/2012
שיטת MTM ואורתודונטיה לינוואלית ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 12:52 21/10/2012
לשואל/ת היקר/ה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
שיטת MTM נוגעת בתזוזות שיניים מינימאליות באמצעות סמכים לינגוואלים מיוחדים שאינם מותאמים לתזוזות רבות מדי או לשליטה מורכבת של עמדות השיניים. אורתודונטיה לינגוואלית היא שם כללי להדבקה של הסמכים (מכל סוג) בחלק הפנימי של השיניים לתזוזות קטנות או גדולות.
בברכה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
MTM ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 06:52 23/10/2012
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד