חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ניבים בולטים יעל   | 18:20 26/10/2012
ניבים בולטים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 00:09 27/10/2012
ליעל שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל,
ניבים בולטים ניתן לתקן על ידי טיפול אורתודונטי שבו מזיזים את השיניים ומשלבים את הניבים בשורת השיניים. במידה ואין לניבים מקום אפשר לעקור את השיניים שאחרי הניבים או להזיז אחורנית את השיניים ולפלס מקום לניבים, תלוי כמה מקום חסר ותלוי בהרבה נתונים אחרים.
אני ממליצה לך לפנות לבדיקה אורתודונטית אצל מומחה אשר יסביר לך את אופציות הטיפול המתאימות לך.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד