חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
עזרה מבולבלת יעל   | 13:17 9/11/2012
עזרה מבולבלת ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 16:43 9/11/2012
לשואלת היקרה,
תודה על פנייתך לאתר האגודה ולמומחה ה-16...
אני מניח שנכון לעכשיו את כבר נהיית מומחית לכל הדעות אודות המקרה שלך ואני בהחלט לא מתכוון לתת חוות דעת נוספת שאינה מבוססת על בדיקה קלינית. לשיוף יש מגבלות מסוימות ובהחלט לא מומלץ לבצעו אלא אם כן מדובר בחומר שן מינימאלי. הרושם שלי שאת רוצה לפצות על פער בין הלסתות שנובע מבעית גדילה ולא מעמדת שיניים- וכל זאת על ידי תזוזת שיניים בלבד ומכאן החשש הגדול שלך.
בסופו של דבר, אני לא חושב שפורום זה יכול להאיר את עינייך יותר משעשו זאת 15 מומחים.
בהצלחה,
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד