חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
ניידות שיניים יעל   | 09:10 26/11/2012
ניידות שיניים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 14:59 26/11/2012
ליעל שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל,
את מתארת שתי בעיות נפרדות, בעיית ניידות השיניים צריכה קודם כל להיות מאובחנת ומטופלת על ידי מומחה לטיפולי חניכיים, ורק אחר כך לגשת לפתרון בעיית יישור השיניים. ניתן לבצע יישור שיניים בדרך של פלטות שקופות או בדרך אחרת. אנו לא נוהגים להמליץ על אורתודונטים בפורום זה אך תוכלי למצוא רשימת מומחים ליישור שיניים באתר זה ממויינת לפי אזורים בארץ
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד