חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
חיוך חושף חניכיים תמר   | 22:54 17/01/2013
חיוך חושף חניכיים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 07:22 18/01/2013
לתמר שלום רב ותודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל
חשיפה של החניכיים בזמן טיפול יכולה להיווצר מסיבות שונות, או בגלל נפיחות חניכיים אשר מכסות עתה יותר את השיניים, כלומר החניכיים "ירדו", או שהשיניים יחד עם החניכיים "ירדו", עקב משיכה של השיניים מטה לצורך סגירה של מנשך קדמי פתוח, או סיבות אחרות. הטפול בבעייה הוא לפיכך שונה ממקרה למקרה ויכול לכלול תזוזות אורתודונטיות, ניתוח חניכיים או ניתוח לסתות.
לעיתים קרובות אין צורך בטיפול כלל אם מידת חשיפת החניכיים הינה קלה ואסתטית והחניכיים בריאות.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד