חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
יישור שיניים עמית   | 15:38 30/03/2013
יישור שיניים ד"ר סילביה גרון, מנהל הפורום   | 07:35 31/03/2013
לעמית שלום רב,
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית בישראל.
ניצול רווח של שן חסרה על מנת להזיז שיניים אחורה היא דרך טיפול מאד מקובלת בטפול במבוגרים. במקרה שלך חסרה שן בצד אחד בלבד ולכן צריך לבדוק האם הסגירה של הרווח עלולה ליצור אסימטריה. ישנם גורמים נוספים הקשורים לפרופיל, תיפקוד , מצב החניכיים והעצם התומכת ומצב השיניים על מנת לקבוע תכנית טפול.
בברכה
ד"ר סילביה גרון
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד