חיפוש רופא
שם משפחה
איזור בארץ
יישובים
התמחות
חיפוש לפי שם

אורתודונטיה למבוגרים וטיפולים רב תחומיים - הפנו שאלות למנהלי הפורום שלנו

 

ד"ר רפי רומנו 

בעל רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיים לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותו ביישור שיניים בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים. 

 

ד"ר טלי גזית רפפורט

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, באוניברסיטת תל אביב.

 

ד"ר סילביה גרון 

בעלת רשיון מומחה ליישור שיניים ולסתות. חברת המחלקה לאורתודונטיה, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר ,אוניברסיטת תל-אביב. סיימה לימודי רפואת שיניים וכן את התמחותה בפקולטה לרפואת שיניים, האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, ירושלים.

פורום זה מיועד לשאלות בנושאים של יישור שיניים למבוגרים עם או בלי טיפולים נוספים כגון טיפולי חניכיים, שיקום הפה, שתלים וכדומה. האגודה האורתודונטית מודה לכם על השתתפותכם. התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר המלצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. נא לעיין בתנאי השימוש באתר  

הוסף נושא חדש
הרחבת לסת עליונה בעזרת חוט סיגלית   | 12:03 9/04/2013
הרחבת לסת עליונה בעזרת חוט ד"ר רפי רומנו, מנהל הפורום   | 11:08 13/04/2013
סיגלית היקרה
תודה על פנייתך לאתר האגודה האורתודונטית
הרחבת "לסת" ניתן לעשות רק בגיל שבו יש גדילה של הלסת (לרוב עד גיל 18 ובמקרים מיוחדים מעט מעבר לכך) ללא צורך בביצוע ניתוח וזה נשעה באמצעות מכשירים שונים המודבקים באזור החך.
ההרחבה שניתן לעשות במבוגרים היא של קשת השיניים ולא של הלסת וזה בהחלט ניתן לעשות גם עם חוט המחובר לסמכים המודבקים לשיניים וגם עם מכשירים המודבקים באזור החך- אשר מפעילים לחץ על השיניים ולא על הלסת.
אין לי חומר אינטרנט לשלוח לך אבל אני בהחלט מציע לך לסמוך בעניין הזה על האורתודונט שלך.
בהצלחה
ד"ר רפי רומנו
מנהל הפורום
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד